NASZ ZESPÓŁ

Dodaj tu swój tekst nag

dr n. wet. Jolanta Źródłowska-Danek

łówka

Lekarz weterynarii

Chirurg, stomatolog, specjalista medycyny kotów, behawiorysta kotów, pulmonolog, neurolog

Jestem lekarzem weterynarii i właścicielem Gabinetu Weterynaryjnego MikroWet. Gabinet Weterynaryjny MikroWet powstał z myślą o stworzeniu miejsca, w którym leczone zwierzęta nie będą odczuwały zbędnego stresu. Dlatego przykładam dużą uwagę do tego jak zwierzęta czują się w gabinecie i uczę zespół właściwych zachowań i badania psów, kotów i małych zwierząt towarzyszących w sposób przyjazny, z delikatnością i uwagą. Dzięki temu w 2022 r. uzyskaliśmy akredytację Cat Friendly Clinic.

Moją główną pasją jest MEDYCYNA I BEHAWIORYZM KOTÓW. Ponadto zajmuję się STOMATOLOGIĄ i CHIRURGIĄ weterynaryjną. Wykonuję także badania ENDOSOPOWE,  w tym także BRONCHOSKOPIĘ. Zajmuję się również leczeniem GOŁĘBI.

Prywatnie mam dwie cudowne kotki rasy Maine Coon – Europę i Awanturę. Mam dwoje dzieci. Kocham taniec i podróże

 

Lekarz weterynarii

Chirurg, internista, dermatolog, okulista, behawiorysta psów

Jestem lekarzem weterynarii  od 2007r.  Moją pasją jest OKULISTYKA. Ukończyłam  3-stopniowy kurs OKULISYTKI WETERYNAYJNEJ. Jestem członkiem międzynarodowej organizacji EEVSO.  Moją drugą specjalizacją jest DERMATOLOGIA.  Szkoliłam się u najlepszych dermatologów weterynaryjnych, m. in. na kursach Dermavet. Wykonuję badania cytologiczne zmian skórnych i prowadzę leczenie alergii u zwierząt.  Pracuję również jako BEHAWIORYSTA PSÓW łącząc wiedzę behawiorysty i lekarza weterynarii. Z powodzeniem stosuję terapie lekami modulującymi zachowania psów i kotów.

Aktualnie pogłębiam wiedzę z zakresu profilaktyki, leczenia i chirurgii zwierząt egzotycznych. Ukończyłam kurs EGZOOEDU – Zwierzęta egzotyczne w codziennej praktyce.

Prywatnie jestem mamą 3 dzieci, 2 psów, 2 kotów i 2 agam.

lek. wet. Małgorzata Wiśniowska

Dodaj tu swój tekst nagłówka


Dodaj tu swój tekst nag

lek. wet. Bartłomiej Firlej

 

 

Lekarz weterynarii

Internista, chirurg, ortopeda

Jestem lekarzem weterynarii i specjalistą Chorób Przeżuwaczy.  Pierwsze lata po studiach zajmowałem się zwierzętami gospodarskimi. Od 2023 roku pracuję z małymi zwierzętami. Rozwijam swoją wiedzę z zakresu INTERNY oraz ORTOPEDII małych zwierząt uczestnicząc w wielu szkoleniach praktycznych u znanych specjalistów m. in. dr  Jerzego Kirsteina.

Prywatnie opiekuję się kundelką – Bajką.